تبلیغات
 6steps-to-translation - نوجوان ۱۷ ساله ای که از طبقه ۴ سقوط کرد و زنده ماند !

فرمانده تیم آتش نشانی در این باره گفت: این نوجوان ۱۷ ساله ناگهان از پشت بام به داخل درز انقطاع دو ساختمان ۴ طبقه مجاور هم که یک متر عرض داشت، سقوط کرده و به صورت معجزه آسایی زنده ماند ولی از ناحیه دست، پا و کمر دچار آسیب دیدگی شد. نوجوان ۱۷ ساله ای به علت بی احتیاطی و سهل انگاری از ساختمان ۴ طبقه به پائین سقوط کرد و به طرز معجزه آسایی زنده ماند… نوجوان ۱۷ ساله ای که از طبقه ۴ سقوط کرد و زنده ماند ! به نقل از  پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط جوان ۱۷ ساله ای از ارتفاع، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۷:۰۸ دیروز آتش نشانان ایستگاه ۸۵ را به محل حادثه در خیابان قصرالدشت، کوچه جم زاده اعزام کرد. فرمانده تیم آتش نشانی در این باره گفت: این نوجوان ۱۷ ساله ناگهان از پشت بام به

نوجوان ۱۷ ساله ای به علت بی احتیاطی و سهل انگاری از ساختمان ۴ طبقه به پائین سقوط کرد و به طرز معجزه آسایی زنده ماند…
نوجوان ۱۷ ساله ای که از طبقه ۴ سقوط کرد و زنده ماند !

نوجوان ۱۷ ساله ای که از طبقه ۴ سقوط کرد و زنده ماند !

به نقل از  پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط جوان ۱۷ ساله ای از ارتفاع، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۷:۰۸ دیروز آتش نشانان ایستگاه ۸۵ را به محل حادثه در خیابان قصرالدشت، کوچه جم زاده اعزام کرد.

فرمانده تیم آتش نشانی در این باره گفت: این نوجوان ۱۷ ساله ناگهان از پشت بام به داخل درز انقطاع دو ساختمان ۴ طبقه مجاور هم که یک متر عرض داشت، سقوط کرده و به صورت معجزه آسایی زنده ماند ولی از ناحیه دست، پا و کمر دچار آسیب دیدگی شد.

غلامرضا زارع افزود: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی از مسیر دسترسی به محل سقوط در انتهای شکاف بین دو ساختمان، مصدوم را با احتیاط و در حضور عوامل اورژانس به بیرون منتقل کردند که بلافاصله به وسیله آمبولانس به مرکز درمانی اعزام شد.

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه را بی احتیاطی شخص و هم چنین رعایت نشدن موازین ایمنی در محل ذکر کرد.

گردآوری و تنظیم: گروه هفت گنج

www.7ganj.ir